KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848175
nr 1284 8175
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Oljemålning, Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Olja på pannå, signerad, 21x34 cm
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:07:35
28/10 20:02:36
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing